بارندگي هاي بهاره آبگیری بيش از 45 سازه آبخیزداری در شهرستان بستك را به همراه داشت
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستگ از آبگیری بيش از 45سازه آبخیزداری در اين شهرستان در اثر بارش هاي بهاره خبر داد.
بارش باران سبب آبگیری 24سازه آبخیزداری در شهرستان بندرلنگه شد
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از آبگیری 24 سازه آبخیزداری در شهرستان بندرلنگه در اثر بارش 63میلی متری در این شهرستان خبر داد.
پيام تبريك مدیرکل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان به مناسبت آغاز سال جديد
مدیرکل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان با صدور پیامی آغاز سال جدید و فرا رسیدن عید نوروز را به تمامي مردم استان هرمزگان و همكاران اداره كل و سازمان تبريك گفت .
150 هکتار از اراضی جاسک در سال 95 بیابانزدایی شد
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جاسک از اجرای 150 هکتار عملیات بیابانزدایی در سال 95 در این شهرستان خبر داد.
3 كوره زغال غیرمجاز در منطقه چاه خرگ بخش تخت شهرستان بندرعباس کشف شد
رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بندرعباس از کشف 3 کوره زغال غير مجاز در منطقه چاه خرگ بخش تخت این شهرستان خبر داد.
مقالات
نظر سنجی
نظرتان در مورد این سایت چیست
راهنماي فرايند انجام كار
راهنماي فرايند انجام كار


مجوز بهره برداری از گیاهان دارویی
 
مدیریت چرا
 
استعلام معادن
 

 (حروف و يا اعداد مشاهده شده را وارد نماييد)


logo-neda
اخبار
پيام تبريك مدیرکل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان به مناسبت آغاز سال جديد  | بازدید :35
مدیرکل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان با صدور پیامی آغاز سال جدید و فرا رسیدن عید نوروز را به تمامي مردم استان هرمزگان و همكاران اداره كل و سازمان تبريك گفت .
رعایت ملاحظات ایمنی در استفاده گردشگران از سایت طرحهای های آبخيزداري در ایام نوروز | بازدید :35
معاون آبخيزداري اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان با اعلام اين مطلب گفت: با عنایت به بارش های انجام گرفته و آبگیری سازه های آبخیزداری در سطح استان، سایت های مذکور به لحاظ آبگیری مطلوب و سرسبزی طبیعت آن در ایام نوروز امسال بیش از سالیان گذشته محل مراجعه مردم و گردشگران نوروزی خواهد بود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان در مراسم پاسداشت هفته زن :
بانوان اداره با انگیزه های بالا نقش موثری در پیشرد اهداف اداره کل داشته اند | بازدید :54

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان جشن ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت هفته مقام زن با حضور مدیرکل ، مسوول نمایندگی ولایت فقیه ومعاونین اداره کل و مدیرکل امور بانوان و خانواده استان هرمزگان در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار گردید.
رييس مجمع نمايندگان هرمزگان :
برخورد با زمين خواران مسئوليت سنگين و خطيري است كه بر عهده منابع طبيعي گذاشته شده است  | بازدید :44

به گزارش پايگاه اطلاع رساني منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان ؛جناب آقاي حسين هاشمي تختي در جمع مدير كل ،معاونين و روساي ستادي اداره كل منابع طبيعي وآّبخيزداري هرمزگان گفت: كاركنان منابع طبيعي مسئوليت سنگيني دارند زيرا در مسير حق الناس و حق انفال حركت مي كنند و بايد به درستي هم از اموال مردم و هم بيت المال حراست شود
توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان :
پادگان بقیه ا... نیروی دریایی سپاه هرمزگان نهالکاری شد | بازدید :23

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان از کاشت نهاد در پادگان بقیه ا... نیروی دریایی سپاه این استان به مناسبت هفته منابع طبیعی خبر داد.
به مناسبت هفته منابع طبيعي :
مراسم شب شعر طبيعت در اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان برگزار شد  | بازدید :54

به گزارش پايگاه اطلاع رساني منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان ،مراسم شب شعر طبيعت با حضور شاعران استاني ،هنرمندان ،خبرنگاران ،علاقه مندان به شعر ،مسئول نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی ،مدیرکل، معاونان وكاركنان اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان و مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان در سالن آمفي تئاتر اين اداره كل برگزار شد
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان جزو سه دستگاه اجرایی برتر استان شناخته شد | بازدید :65
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان گفت : اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان در ارزیابی عملکرد عمرانی از سوی شورای فنی استان با کسب مقام سوم بعنوان دستگاه اجرایی برتر استان برگزیده شد.
در سومين روز از هفته منابع طبيعي با عنوان روز قانون و حفاظت :
معاونين ، كارشناسان حفاظت و كاركنان يگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان با رييس كل دادگستري هرمزگان ديدار كردند  | بازدید :61

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ؛مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان گفت: اين اداره كل امسال در اجراي طرح حفاظتي 7 كه طراحي سراسري دركشور است كه شاخصه ها و معيارهاي پيشگيري از تصرفات را دنبال مي كند به عنوان استان برتر کشوری انتخاب شد.
در دومين روز از هفته منابع طبيعي:
همايش عفاف و حجاب در اداره كل منابع طبيعي وآبخيزداري هرمزگان برگزار شد  | بازدید :32

مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان گفت: يكي از بندهاي سياست هاي ابلاغي اقتصاد مقاومتي مشاركت مردم است كه اين اداره كل به درستي از همكاري مردم در تمام زمينه هاي حفاظت و حمايت از منابع طبيعي ،آبخبزداري و حفاظت از اراضي ملي بهره گرفته است.
کاشت بیش از شش هزار اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در هرمزگان  | بازدید :62
در نخستين رو ز از هفته منابع طبيعي 2 هزار اصله نهال در بندرعباس و 6 هزار اصل نهال در سراسر استان با همكاري مردم ،دانش آموزان و مسئولان كاشته شد.
بارندگي هاي بهاره آبگیری بيش از 45 سازه آبخیزداری در شهرستان بستك را به همراه داشت  | بازدید :13
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستگ از آبگیری بيش از 45سازه آبخیزداری در اين شهرستان در اثر بارش هاي بهاره خبر داد.
بارش باران سبب آبگیری 24سازه آبخیزداری در شهرستان بندرلنگه شد | بازدید :15
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از آبگیری 24 سازه آبخیزداری در شهرستان بندرلنگه در اثر بارش 63میلی متری در این شهرستان خبر داد.
150 هکتار از اراضی جاسک در سال 95 بیابانزدایی شد  | بازدید :33
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جاسک از اجرای 150 هکتار عملیات بیابانزدایی در سال 95 در این شهرستان خبر داد.
3 كوره زغال غیرمجاز در منطقه چاه خرگ بخش تخت شهرستان بندرعباس کشف شد | بازدید :44
رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بندرعباس از کشف 3 کوره زغال غير مجاز در منطقه چاه خرگ بخش تخت این شهرستان خبر داد.
رفع تصرف اراضی ملی در منطقه بندرپل شهرستان بندرخمیر  | بازدید :23
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرخمیر از رفع تصرف اراضی ملی منطقه بندرپل در این شهرستان خبر داد.
6 هزار متر مربع از اراضی ملی میناب رفع تصرف شد | بازدید :21
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از رفع تصرف اراضی ملی در راستای مبارزه با امر زمین خواری در منطقه توکهور میناب خبر داد.
در هفته منابع طبیعی 5000 اصله نهال در شهرستان جاسک کاشت و توزیع شد | بازدید :19
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جاسک از کاشت و توزیع 5000 اصله نهال در هفته منابع طبیعی در سطح این شهرستان خبر داد.
برگزاري دوره آموزشي تربيت آبخيزيار ماهر در روستاي آبشور پاكم | بازدید :29
سرپرست اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بندرعباس از برگزاري دوره آموزشي تربيت آبخيزيار ماهر در روستاي آبشور پاكم خبرداد.
بیش از 25000 هکتار از اراضی شهرستان حاجی آباد مورد اصلاح و بازنگری قرار گرفت | بازدید :23
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان حاجی آباد از اصلاح و بازنگری میزان 1741/25878 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
اهدا کارت همیاران طبیعت دانش آموزی و جوایز نفرات برگزیده نمایشگاه نقاشی در شهرستان میناب | بازدید :30
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از توزیع کارت همیاران طبیعت دانش آموزی همزمان با هفته منابع طبیعی و همچنین اهدا جوایز به آثار برگزیده نمایشگاه نقاشی این شهرستان خبر داد.
34 میلیون هکتار طرح جنگلداری و آبخیزداری در کشور اجرا می شود  | بازدید :49
معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: افزون بر 34میلیون هکتار طرح جنگلداری و آبخیزداری در منابع طبیعی کشور در برنامه ششم توسعه اجرا می شود.
ادای احترام رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور به شهدای مدافع حرم در قم  | بازدید :52
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به شهدای مدافع حرم در قم ادای احترام کرد.
رونمایی از تفاهم‌نامه سازمان بسیج سازندگی و وزارت جهاد کشاورزی برای عملیاتی نمودن طرح‌های منابع‌طبیعی | بازدید :44
در نشست مشترک مسئولین سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری و بسیج سازندگی کشور و همچنین مدیران کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد تفاهم‌نامه‌ مشترک سازمان بسیج و وزارت جهاد کشاورزی برای عملیاتی نمودن طرح‌های آبخیزداری، آبخوانداری، بیابان‌زدایی و کنترل کانون‌های گرد و غبار در سطح کشور رونمایی شد.
اولين گردهمايي سراسري مجازي در سازمان جنگل ها  | بازدید :46
برگزاری اولین گردهمایی سراسری مجازی توسط دفتر فناوري اطلاعات و تحول اداري سازمان جنگل ها می تواند نقش مفید و مؤثری در اطلاع رسانی، تولید و تبادل دانش و ایجاد همگرایی در آرا و نظریات ذی نفعان کلیدی فرایند توسعه پایدار کشور،ایفا نماید.
پنجاه و یکمین نشست مدیران منابع طبیعی کشور در کرج | بازدید :117
پنجاه و یکمین نشست مدیران منابع طبیعی کشور روز چهارشنبه و پنج شنبه در مجتمع آموزشی دکتر جوانشیر کرج برگزارشد.
زندگی 5 میلیون ایرانی وابسته به مراتع است  | بازدید :86
رییس انجمن علمی مرتعداری کشور گفت: بیش از 50 درصد مساحت کشور را مرتع تشکیل می دهد و زندگی 5میلیون ایرانی وابسته به مراتع است.
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری اعلام کرد:
با مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس درباره جنگل‌ها مخالفم  | بازدید :89

کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی مصوب کرده که از ابتدای برنامه ششم توسعه، بهره‌برداری از جنگل‌های شمال کشور به یکباره ممنوع شود. رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری ضمن اعلام مخالفت خود با این مصوبه گفت: تلاش می‌کنیم نظر کمیسیون تلفیق را اصلاح کنیم
ایران به عضویت شبکه جهانی پایش حریق درآمد  | بازدید :88
فرمانده یگان حفاطت منابع طبیعی کشور دردومین همایش بین المللی مدیریت بحران گفت: برای استفاده از ظرفیت های بین المللی ، ایران در سال جاری به عضویت شبکه جهانی پایش حریق درآمد
مهندس خداکرم جلالی در جلسه کارگروه اجرایی کنترل گرد و غبار:
در پروژه‌های شاخص الگوی دستگاه‌های اجرایی هستیم | بازدید :81

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در دومین جلسه کارگروه اجرایی کنترل گرد و غبار سازمان جنگل‌ها گفت: خوشبختانه عملکرد سازمان در اجرای پروژه‌های بین‌المللی و ملی به گونه‌ای است که الگوی دستگاه‌های اجرایی شده است.
معاون برنامه ریزی سازمان جنگل ها و مراتع اعلام کرد؛
توجه ویژه دولت به منابع طبیعی در لایحه بودجه سال | بازدید :102

معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد: دولت در لایحه بودجه سال96 توجه ویژه ای به منابع طبیعی داشته است.
آب وهوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اوقات شرعی
پیشخوان روزنامه ها